U nás spí andělé

banner peri 01A Penzion Andělský Dvůr

Andělský Dvůr

Pokoje

9 stylově zařízených pokojů
a 2 plně vybavené apartmány.

banner peri 02a Penzion Andělský Dvůr
banner peri 02b Penzion Andělský Dvůr

Zažijte poklidné ubytování v jižních Čechách. Zasněte se v jednom z našich andělských pokojů.
Usínejte jako na obláčku a nechte ožít Vaše sny.

Zažijte poklidné ubytování v jižních Čechách. Zasněte se v jednom z našich andělských pokojů. Usínejte jako na obláčku a nechte ožít Vaše sny.
Pokud už dlouho toužíte po klidném odpočinku, hlubokém spánku a ničím nerušené snění, Andělský Dvůr je tím pravým místem.
Probuďte se svěží do nového dne a nadechněte se čerstvého vzduchu za poslechu zpěvu ptactva, tekoucí vody našich rybníčků či klapotu kopyt koní.

Naše ubytování je ideální místem v jižních Čechách, kde si můžete užít jak partnerskou dovolenou, tak i rodinnou dovolenou s dětmi.

Vykoupat se můžete v našem rybníce. Pro vaše ratolesti máme připravené dětské hřiště.

pokoje peri Penzion Andělský Dvůr

1. Pokoj zamilovaných

Chcete si užít romantický pobyt pro dva na jihu Čech? Nechte se zahalit do slunečních paprsků vycházejícího slunce a užijte si výhled do parku v tomto zamilovaném pokoji.

Dvoulůžkový pokoj v přízemí s koupelnou s možností jedné přistýlky a dětské postýlky. Bezbariérový přístup.

manželská postel + rozkládací jednolůžková přistýlka

2. Odpočinkový pokoj

Toužíte po nic nerušeném ubytování v jižních Čechách, kdy vás ráno probudí sluneční paprsky? Tento pokoj je pro vás tou pravou volbou.

Dvoulůžkový pokoj (možnost oddělených i spojených postelí) s koupelnou s možností jedné přistýlky a dětské postýlky. Bezbariérový přístup.

dvě jednolůžkové postele spojené + rozkládací jednolůžková přistýlka

3. Nebeský pokoj

Užijte si s námi kousek nebe a sledujte denní i noční oblohu. V tomto pokoji vám víkendový pobyt nebude stačit a určitě budete chtít zůstat déle.

Dvoulůžkový podkrovní pokoj s přiznanými trámy, s koupelnou s velkou vanou a možností jedné přistýlky a dětské postýlky.

manželská postel+ rozkládací jednolůžková přistýlka

4. Stračí hnízdo

Pokochejte se krásným výhledem do krajiny a parku, kde sídlí ptactvo. Vaše dovolená v jižních Čechách vás bude hned více bavit.

Dvoulůžkový podkrovní pokoj (možnost oddělených i spojených postelí) s koupelnou a možností jedné přistýlky a dětské postýlky.

dvě jednolůžkové postele spojené + rozkládací jednolůžková přistýlka

5. Tadeášovo království

Hledáte vhodný pokoj pro ubytování s dětmi? V tomto pokoji s krásným výhledem jsou vyobrazeny na stěnách 4 roční období, ze kterých na vás dýchne pohádková atmosféra.

Dvoulůžkový pokoj v přízemí s palandou, s koupelnou s vanou a možností dětské přistýlky.

manželská postel + palanda

6. V květinovém dvoře

Obklopte se květinami a zpestřete svou dovolenou na jihu Čech výhledem do květinového dvora, kde rostou rododendrony, levandule, muškáty, a v neposlední řadě vinná réva s broskvoní.

Dvoulůžkový pokoj v přízemí s palandou.

manželská postel + palanda

7. U rybníčků

Tento pokoj je ideální jak pro rodinnou dovolenou, tak i pro ubytování pro dva. Užijte si výhled na kaskádu rybníčků a pastviny s koňmi a krávami.

Dvoulůžkový pokoj s rozkládací pohovkou s přímým vstupem (bezbariérový) s rozkládací pohovkou. Bezbariérový přístup.

manželská postel + rozkládací dvoulůžková pohovka

8. Selský pokoj

Nechte na sebe dýchnout dobu dávno minulou a načerpejte v našem ubytování starou jihočeskou atmosféru.

Dvoulůžkový pokoj s palandou. Bezbariérový přístup.

manželská postel + palanda

9. Mezonet

Sháníte ubytování pro více osob? V tomto mezonetovém pokoji s možnou kapacitou až 9 osob si užijete výhledu na noční oblohu i na svah s pestře osázenou květenou.

Velká manželská postel v přízemí a 2 jednolůžkové postele v patře. Patro se dá rozšířit o další pokoj kde je 5 jednolůžek. Pokoj lze propojit s pokojem 10 (společný vchod).

v přízemí manželská postel, v patře dvě jednolůžkové postele. Možnost rozšíření o vedlejší ložnici 5 jednolůžkových postelí

10. Rodinný pokoj

Hledáte apartmán v jižních Čechách vhodný pro dovolenou s dětmi? Máme pro vás ideální řešení. Z tohoto apartmánu uvidíte jak na dětské hřiště, tak i na pastviny s koňmi, staletou lípu a členitou krajinu.

Rodinný apartmán s vlastní plně vybavenou kuchyní s kapacitou 6 osob. Možnost dětské přistýlky. Lze spojit s pokojem 9 (společný hlavní vchod).

dvě oddělené ložnice, v jedné manželská postel, ve druhé dvě jednolůžkové postele. V obývací části rozkládací dvoulůžková pohovka

11. KRÁLOVSKÁ REZIDENCE

Tento apartmán je tak trochu jako „chalupa“, stranou od celkového dění penzionu. Má vlastní vchod a je umístěn v samostatném zákoutí se soukromým venkovním prostorem před vstupem.

Královská rezidence je mezonetový apartmán s vlastní plně vybavenou kuchyní s kapacitou až 11 osob.

v apartmánu není žádná samostaně oddělená ložnice, celý apartmán je průchozí. V přízemí rozkládací dvoulůžková pohovka, v patře hlavní ložnice s manželskou postelí a dvě jednolůžkové postele. Dále je v patře rozkládací dvoulůžková pohovka a je možno sem umístit další 3 jednolůžkové rozkládací přistýlky.

Vybavení pokojů

Každý pokoj je vybaven Smart TV s Wi-Fi, lednicí, psacím stolem či normálním stolem se židlemi, rychlovarnou konvicí fénem a samostatným sociálním zařízením. Lůžkoviny a ručníky jsou v ceně. Do společenské místnosti, k samoobslužnému baru a do pokojů číslo 1,2,7 a 8 je možný bezbariérový vstup. Navíc u pokojů 7 a 8 je prostornější koupelna s WC. 

Občerstvení v Andělském Dvoře

V našem penzionu je k dispozici samoobslužný nápojový bar a můžete si u nás objednat i menší občerstvení (zobrazit nápojový a jídelní lístek). Dle vašeho přání je také možnost připravit raut, objednat si ubytování s polopenzí (zobrazit ceník), nebo připravit maso či zeleninu na grilování.

logo paticka Penzion Andělský Dvůr

V případě dotazů, hlášení problémů a jiných případech nás můžete kontaktovat telefonicky, mailem, nebo přes kontaktní formulář v kontaktech webu.

ikona paticka 01 Penzion Andělský Dvůr

+420 777 455 627

Líbí se Vám na Andělské Dvoře?

sticker andelsky dvur Penzion Andělský Dvůr
Andělský Dvůr ve Světcích hodnocení