U nás spí andělé

Andělský Dvůr

Pokoje

10 stylově zařízených pokojů

Zažijte poklidné ubytování v jižních Čechách. Zasněte se v jednom z našich andělských pokojů.
Usínejte jako na obláčku a nechte ožít Vaše sny.

Zažijte poklidné ubytování v jižních Čechách. Zasněte se v jednom z našich andělských pokojů. Usínejte jako na obláčku a nechte ožít Vaše sny.
Pokud už dlouho toužíte po klidném odpočinku, hlubokém spánku a ničím nerušené snění, Andělský Dvůr je tím pravým místem.
Probuďte se svěží do nového dne a nadechněte se čerstvého vzduchu za poslechu zpěvu ptactva, tekoucí vody našich rybníčků či klapotu kopyt koní.

Naše ubytování je ideální místem v jižních Čechách, kde si můžete užít jak partnerskou dovolenou, tak i rodinnou dovolenou s dětmi.

Ubytování v jižních Čechách pokoj zamilovaných

1. Pokoj zamilovaných

Chcete si užít romantický pobyt pro dva na jihu Čech? Nechte se zahalit do slunečních paprsků vycházejícího slunce a užijte si výhled do parku v tomto zamilovaném pokoji.

Dvoulůžkový pokoj v přízemí s koupelnou s možností jedné přistýlky a dětské postýlky.

Ubytování v jižních Čechách pokoj odpočinkový

2. Odpočinkový pokoj

Toužíte po nic nerušeném ubytování v jižních Čechách, kdy vás ráno probudí sluneční paprsky? Tento pokoj je pro vás tou pravou volbou.

Dvoulůžkový pokoj (možnost oddělených i spojených postelí) s koupelnou s možností jedné přistýlky a dětské postýlky.

Ubytování v jižních Čechách pokoj odpočinkový
Ubytování v jižních Čechách pokoj nebeský

3. Nebeský pokoj

Užijte si s námi kousek nebe a sledujte denní i noční oblohu. V tomto pokoji vám víkendový pobyt nebude stačit a určitě budete chtít zůstat déle.

Dvoulůžkový podkrovní pokoj s přiznanými trámy, s koupelnou s velkou vanou a možností jedné přistýlky a dětské postýlky.

Ubytování v jižních Čechách pokoj Stračí hnízdo

4. Stračí hnízdo

Pokochejte se krásným výhledem do krajiny a parku, kde sídlí ptactvo. Vaše dovolená v jižních Čechách vás bude hned více bavit.

Dvoulůžkový podkrovní pokoj (možnost oddělených i spojených postelí) s koupelnou a možností jedné přistýlky a dětské postýlky.

Ubytování v jižních Čechách pokoj Stračí hnízdo
Ubytování v jižních Čechách pokoj Tadeášovo království

5. Tadeášovo království

Hledáte vhodný pokoj pro ubytování s dětmi? V tomto pokoji s krásným výhledem jsou vyobrazeny na stěnách 4 roční období, ze kterých na vás dýchne pohádková atmosféra.

Dvoulůžkový pokoj v přízemí s palandou, s koupelnou s vanou a možností dětské přistýlky.

Ubytování v jižních Čechách pokoj V květinovém dvoře

6. V květinovém dvoře

Obklopte se květinami a zpestřete svou dovolenou na jihu Čech výhledem do květinového dvora, kde rostou rododendrony, levandule, muškáty, a v neposlední řadě vinná réva s broskvoní.

Dvoulůžkový pokoj v přízemí s palandou.

Ubytování v jižních Čechách pokoj V květinovém dvoře
Ubytování v jižních Čechách pokoj U rybníčku

7. U rybníčků

Tento pokoj je ideální jak pro rodinnou dovolenou, tak i pro ubytování pro dva. Užijte si výhled na kaskádu rybníčků a pastviny s koňmi a krávami.

Dvoulůžkový pokoj s rozkládací pohovkou s přímým vstupem (bezbariérový) s rozkládací pohovkou.

Ubytování v jižních Čechách pokoj Selský

8. Selský pokoj

Nechte na sebe dýchnout dobu dávno minulou a načerpejte v našem ubytování starou jihočeskou atmosféru.

Dvoulůžkový pokoj s palandou.

Ubytování v jižních Čechách pokoj Selský
Ubytování v jižních Čechách pokoj Mezonet

9. Mezonet

Sháníte ubytování pro více osob? V tomto mezonetovém pokoji s možnou kapacitou až 9 osob si užijete výhledu na noční oblohu i na svah s pestře osázenou květenou.

Velká manželská postel v přízemí a 2 jednolůžkové postele v patře. Patro se dá rozšířit o další pokoj kde je 5 jednolůžek. Pokoj lze propojit s pokojem 10 (společný vchod).

10. Rodinný pokoj

Hledáte apartmán v jižních Čechách vhodný pro dovolenou s dětmi? Máme pro vás ideální řešení. Z tohoto apartmánu uvidíte jak na dětské hřiště, tak i na pastviny s koňmi, staletou lípu a členitou krajinu.

Rodinný apartmán s vlastní plně vybavenou kuchyní s kapacitou 6 osob. Možnost dětské přistýlky. Lze spojit s pokojem 9 (společný hlavní vchod).

Vybavení pokojů

Každý pokoj je vybaven Smart TV s Wi-Fi, lednicí, psacím stolem či normálním stolem se židlemi, rychlovarnou konvicí a fénem. Lůžkoviny a ručníky jsou v ceně.

V případě dotazů, hlášení problémů a jiných případech nás můžete kontaktovat telefonicky, mailem, nebo přes kontaktní formulář v kontaktech webu.

+420 777 455 627